Dostępność
Oddziały Terenowe
youTube
FB
Twitter
  • Honorowy Dawca Krwi- Zasłużony dla Zdrowia Narodu

  • Ambasador

    Ambasador

  • Przyjdź na akcję wyjazdową

    Przyjdź na akcję wyjazdową

  • Droga dawcy

    Droga dawcy

Stan krwi na dzień: 04.07.2020

Krew RhD (+) plus

A RhD plus bardzo niski stan
bardzo niski stan
B RhD plus wysoki stan
wysoki stan
AB RhD plus wysoki stan
wysoki stan
0 RhD plus niski stan
niski stan

Krew RhD (-) minus

A RhD minus bardzo niski stan
bardzo niski stan
B RhD minus bardzo niski stan
bardzo niski stan
AB RhD minus wysoki stan
wysoki stan
0 RhD minus bardzo niski stan
bardzo niski stan

Pilnie potrzebujemy krwi!
Labirynt bezpiecznych wakacji - 4.07.2020 r.Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu , we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej we Wrocławiu oraz między innymi Fundacją "Sensor", Fundacją "W związku z Rakiem i Fundacją "Lepsze Dni", zaprasza do udziału w wydarzeniu „Labirynt bezpiecznych wakacji 2020”. Spotykamy się 4 lipca br. na Placu Solnym w godz. 12-18.00. Wśród wielu atrakcji będzie można: skonsultować dolegliwości z fizjoterapeutami, przespacerować się ścieżką sensoryczną, wyrobić prawo jazdy wózkersa, nauczyć się samobadania piersi i jąder, zapoznać się z zasadami bezpiecznego opalania, przejść kurs pierwszej pomocy, zadbać o ruch, zatańczyć i pośpiewać oraz wyjść z własną przypinką. Dodatkową atrakcją będzie  „Gotowanie w ciemno” z Magdą Orłoś i specjalnymi gośćmi - uczestnikami MasterChef.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie akcja honorowego krwiodawstwa. Mobilny punkt poboru krwi stanie na ul. Oławskiej od Rynku do ul. Szewskiej. Godziny rejestracji dawców: 12.00-16.00.

Serdecznie zapraszamy!

 


Wakacyjna akcja krwiodawstwa przed Sky Tower - 6.07.2020 r.
Serdeczny apel!
Telefoniczna RejestracjaUWAGA!

Dawcy zarejestrowani na konkretny termin i godzinę przyjmowani są poza kolejnością oczekujących, którzy nie korzystają z zapisów telefonicznych.

 


OgłoszenieSzanowni Państwo, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr. hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu, 50-345 Wrocław, ul. Czerwonego Krzyża 5/9 informuje o zamiarze sprzedaży samochodu van z liczbą miejsc 7, według poniższej specyfikacji i załączonej dokumentacji fotograficznej. Zainteresowanych nabyciem pojazdu prosimy o kontakt, wg danych teleadresowych w pkt VIII.

więcej »

Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020" finansowany przez ministra zdrowia.